Nový priestor izbička pre detské oslavy a menšie firemné podujatia

Radi by ste zorganizovali detskú oslavu a chýba vám miesto, ktoré ponúkne súkromie a dostatočne veľký priestor pre celú rodinu či všetkých kamarátov a kamarátky detí? izbička ponúka plne vybavený priestor, ktorý bude v rezervovaný čas uzatvorený iba pre vás a vašich blízkych. Deti si tak budú môcť naplno užiť všetky aktivity, ktoré priestor ponúka. Okrem nezabudnuteľnej drevenej šmyklavky, lezeckej steny a schodov, ktoré možno využiť ako divadelné hľadisko pri kúzelníckych či divadelných vystúpeniach, izbička ponúka pre všetky malé aj veľké športovkyne a športovcov štýlový drevený basketbalový kôš a futbalovú bránu.

Vo veľkej miestnosti si na svoje prídu aj rodičia, ktorí môžu naopak posedieť pri okrúhlych stoloch a poskytnúť tak deťom súkromie. Priestor izbička sa nachádza v obľúbenom bratislavskom Fresh markete na 1. poschodí a počas konania detskej oslavy alebo iného podujatia bude uzatvorený výhradne pre vás.

Občerstvenie na detskú oslavu si môžete priniesť vlastné, prípadne objednať od lokálnych predajcov a predajkýň.

V okolí tržnice Fresh market máte možnosť využiť súkromné parkovanie zdarma počas víkendov a počas týždňa po 13.00 hod.

V prípade záujmu vám radi pre deti zabezpečíme animátorky a program podľa vašich predstáv. Priestor je možné rezervovať vo vami zvolený deň na ľubovoľný čas aj samostatne bez programu, pričom cena za prenájom na 5 hodín je 150€.