Firemné podujatia

Plánujete odmeniť svojich zamestnancov a pripraviť pre nich a rodiny program plný aktivít s charakterom teambuildingu? Zabezpečíme Vám kompletný family day vrátane dramaturgie, personálneho zabezpečenia, programového zabezpečenia, materiálového zabezpečenia a techniky. Program dokážeme prispôsobiť na mieru akejkoľvek detskej kategórii pričom sa sústredíme na zadané požiadavky objednávateľa. Pokiaľ klient nemá záujem o kompletne zorganizované podujatie, poskytujeme aj čiastkovú podporu a poskytnutie služieb v akejkoľvek zo spomínaných kategórií. Podľa požiadaviek sa prispôsobíme vízii objednávateľa a dotvoríme komplexný celok akcie.

Na firemné podujatia najčastejšie poskytujeme:

 • rôzne tematické tvorivé dielne a maľovanie na tvár
 • nafukovacie atrakcie pre deti a dospelých
 • zábavnú fotostenu s rekvizitami a maskotov
 • divadelné, hudobné a tanečné predstavenia
 • priestory, výzdobu priestorov, mobiliár a technické zabezpečenie
 • zábavné interaktívne, tanečné a športové aktivity
 • ďalšie aktivity a program na základe požiadavky

Medzi obľúbené podujatia patrí najmä firemný family day, deň detí, Halloween, Mikulášske a Vianočné podujatia, Veľkonočné sviatky a iné.

Kreatívne tvorivé dielne

Artlandia poskytuje predovšetkým animátorské služby v rámci rôznorodých tvorivých dielní. Dokážeme sa prispôsobiť téme aj obtiažnosti workshopov na základe veku detí. Techniky na workshopy vymýšľame zakaždým nové a originálne, takmer nikdy nerobíme to isté, pokiaľ to nežiada priamo klient. Na vymýšľanie workshopových techník máme vyštudovaného scénografa, ktorý má bohaté skúsenosti a vie presne určiť, aké materiály a aké konkrétne techniky treba pre danú príležitosť použiť. Vieme sa prispôsobiť exteriérovým a interiérovým podmienkam a tvorivé dielne poskytujeme na niekoľkohodinové či celodenné firemné a školské podujatia ale aj na dobu viacerých dní – v rámci festivalu alebo dlhodobejšieho projektu. Záleží na konkrétnej objednávke.

Zvýhodnené balíky

Neviete sa rozhodnúť, ktorý program bude najvhodnejší? Vyberte si niektorý zo zvýhodnených balíkov, ktorý je možné prispôsobiť na všetky typy podujatí pre deti. Nielenže ušetríte čas s plánovaním ale získate aj overený program na Vaše podujatie za zvýhodnenú cenu.

Malý balík na 4 hodinové podujatie

600.00,-€ (652.30,-€)

(2 animátorky/animátori, obľúbené maľovanie na tvár vrátane stola a stoličiek, malý skákací hrad so šmykľavkou pre najmenších vrátane kotvenia, inštalácie a deinštalácie, 2 sprievodné športové aktivity pre deti a rodičov vrátane ohraničenia farebnými kuželmi, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 30ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Stredný balík na 4 hodinové podujatie

800.00,-€ (894.30,-€)

(3 animátorky/animátori, obľúbené maľovanie na tvár vrátane stola a stoličiek, stredný skákací hrad so šmykľavkou vrátane kotvenia, inštalácie a deinštalácie, 2 sprievodné športové aktivity pre deti a rodičov vrátane ohraničenia farebnými kuželmi, bezpečná detská lukostreľba vrátane ohraničenia farebnými kuželmi, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 40ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Veľký balík na 4 hodinové podujatie

1150.00,-€ (1284,80-€)

(4 animátorky/animátori, obľúbené maľovanie na tvár vrátane stola a stoličiek, veľký skákací hrad s veľkou šmykľavkou vrátane kotvenia, inštalácie a deinštalácie, malý skákací hrad so šmykľavkou pre najmenších vrátane kotvenia, inštalácie a deinštalácie, 3 sprievodné športové aktivity pre deti a rodičov vrátane ohraničenia farebnými kuželmi, bezpečná detská lukostreľba vrátane ohraničenia farebnými kuželmi, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

V prípade, že ste si nevybrali z ponúkaných zvýhodnených balíkov a máte záujem o iné aktivity a program na mieru. Pokojne nás kontaktujte a radi vám pripravíme cenovú ponuku na základe vašich požiadaviek.

Tematické a sezónne podujatia

Mikulášske podujatia

Blíži sa december a vy by ste radi vo firme zrealizovali  mikulášsky alebo vianočný večierok pre zamestnancov a ich deti? Neviete kde začať a ako vystavať program? Pomôžeme vám s kompletným návrhom programu na mikulášske či vianočné podujatie, alebo poskytneme aj čiastkové aktivity a sprievodný program. V prípade, že máte záujem zabzpečiť iba mikulášske balíčky pre deti vrátane dopravy, viac sa dočítate na tomto odkaze.

Najčastejšie poskytujeme:

 • príchod tradičného Mikuláša, čerta a anjela
 • rôzne tematické tvorivé dielne a maľovanie na tvár
 • Mikulášska fotostena s maskotmi
 • mikulášske balíčky Artlandia
 • divadelné a iné tematické predstavenia
 • priestory, výzdobu priestorov, mobiliár a technické zabezpečenie
 • zábavné, interaktívne, tanečné a športové hry
 • nafukovacie a iné atrakcie
 • iné na základe požiadavky

Zvýhodnené balíky

Základný balík na 3 hodiny

450.00,-€ (517.00,-€)

(3 osoby vrátane prenájmu kostýmov Mikuláša, čerta a anjela na 3 hodiny, rozdávanie darčekov deťom, 2 tematické jutové vrecia na Mikulášske darčeky, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 40ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

alebo

(3 osoby vrátane prenájmu kostýmov Mikuláša, čerta a anjela, zábavný príchod čerta a anjela s privolaním Mikuláša, interaktívno-náučný a súťažný program pre deti s Mikulášom vrátane prílušenstva, 2 tematické jutové vrecia na Mikulášske darčeky, rozdávanie darčekov a fotenie s triom spolu približne na 90 minút. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Stredný balík na 3 hodiny

900.00,-€ (1008.70,-€)

(3 osoby vrátane prenájmu kostýmov Mikuláša, čerta a anjela, zábavný príchod čerta a anjela s privolaním Mikuláša, interaktívno-náučný a súťažný program pre deti s Mikulášom na 45 minút vrátane príslušenstva, rozdávanie darčekov a fotenie s triom, 2 tematické jutové vrecia na Mikulášske darčeky, 3 animátorky v tematickom oblečení, obľúbené maľovanie na tvár a jednoduché tvorivé dielne pre 30 detí vrátane stoličiek a stolov, tematická vianočná výzdoba stolov vrátane obrusov, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Veľký balík na 4 hodiny

1350.00,-€ (1487.20,-€)

(3 osoby vrátane prenájmu kostýmov Mikuláša, čerta a anjela, zábavný príchod čerta a anjela s privolaním Mikuláša, interaktívno-náučný a súťažný program pre deti s Mikulášom na 45 minút vrátane príslušenstva, 2 tematické jutové vrecia na Mikulášske darčeky, rozdávanie darčekov a fotenie s triom, tematická Mikulášska fotostena s profesionálnym fotografom na 2 hodiny a vianočnými rekvizitami, tlač 100ks fotografií na mieste vrátane zaslania fotiek v elektronickej verzii, 1 osoba vrátane prenájmu 1 maskota na základe výberu z ponuky, 3 animátorky v tematickom oblečení, obľúbené maľovanie na tvár a jednoduché tvorivé dielne pre 30 detí vrátane stoličiek a stolov, tematická vianočná výzdoba stolov vrátane obrusov, prenosný reproduktor vrátane prípravy tematickej hudby, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 60ks fotografií z priebehu podujatia prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ponúkame ku akémukoľvek programu aj možnosť organizácie bezpečných firemných Vianočných trhov vo vyzdobenom vonkajšom priestore na 5 hodín vrátane ohniska, barmana a vianočného punču či vareného vína pre rodičov v sume 200.00,- €. Našou prioritou je bezpečnosť a preto vieme zabezpečiť komplet podujatie v režime OTP alebo plne očkovaní.

V prípade, že ste si nevybrali z ponúkaných zvýhodnených balíkov a máte záujem o iné zloženie programu či program pre väčší počet detí. Pokojne nás kontaktujte a radi vám pripravíme cenovú ponuku na základe vašich požiadaviek.

Halloweenske podujatia

Halloween je síce preslávený najmä v Amerike, no už aj v Európe sa teší čoraz väčšiemu úspechu. Pokiaľ ste fanúšikmi masiek a strašidelného sveta, radi vám pomôžeme zorganizovať takéto podujatie na americký štýl, s celkovou výzdobou priestoru a tematicky zvolenými aktivitami. Vám bude stačiť už iba prísť v kostýme a vychutnať si originálnu halloweensku atmosféru.

Najčastejšie poskytujeme:

 • rôzne tematické tvorivé dielne
 • maľovanie na tvár
 • Halloweenska fotostena
 • kostýmy a maskotov
 • divadelné a iné tematické predstavenia
 • priestory, výzdobu priestorov, mobiliár a technické zabezpečenie
 • zábavné, interaktívne, tanečné a športové hry
 • nafukovacie a iné atrakcie
 • iné na základe požiadavky

Školské podujatia

Máte v pláne odmeniť žiakov a neviete ako? Pripravíme Vám kompletný program na mieru pre školy.  Olympiáda a súťaže posilnia tímového ducha a žiaci v triedach si budú znova o niečo bližší. Pokiaľ by ste chceli namiesto výletov zorganizovať pre žiakov nezabudnuteľný deň plný programu, ste na správnom mieste.

Pre školy najčastejšie poskytujeme:

 • tvorivé dielne
 • maľovanie na tvár
 • nafukovacie atrakcie
 • športovú olympiádu
 • školské kino
 • divadelné predstavenia
 • sprievodné športové aktivity
 • tanečný workshop
 • iné na základe požiadavky

Vzorové zvýhodnene balíkyb pre školy

Kultúrno-športový školský deň pre 200 – 300 detí na 4 hodiny

1350.00,- € (2004,20,- €)

(13 animátoriek/animátorov, divadelné predstavenie, športová olympiáda zložená zo 7 rôznych disciplín vrátane ohraničenia priestorov farebnými kuželmi, obľúbené maľovanie na tvár vrátane stolov a stoličiek, bezpečná streľba z luku a praku vrátane ohraničenia priestorov farebnými kuželmi, zorganizovanie turnaju vo vybíjanej a vo futbale vrátane potrebného príslušenstva, príprava školského kina, 3 sprievodné športové aktivity vrátane ohraničenia priestorov farebnými kuželmi, výroba a tlač diplomov, prenosný reproduktor vrátane prípravy hudby, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Vyššie zverejnené vzorové zvýhodnené balíky pre školy sú najčastejšie objednávanými balíkmi pre školy. Na základe predchádzajúcich skúseností a spoluprác však vieme, že program pre každú školu je veľmi individuálny na základe špeciálnych požiadaviek, počtu detí a jednotlivých tried, vybavenosti školy a ďalších aspektov. Preto ak vás zaujal program pre deti a radi by ste deťom pripravili nezabudnuteľný program napríklad na MDD, Mikuláša alebo pri príležitosti výročia školy. Kontaktujte nás prosím a my vám radi pripravíme zvýhodnený program na mieru pre školy.

Svadobný babysitting

Chcete si užiť naplno svadbu Vašich známych? Alebo chystáte tú vlastnú a chcete zabezpečiť aby všetko prebehlo ako po masle? Svadobný babysitting je správnou možnosťou pre Vás. Deti nebudú samozrejme izolované od diania na svadbe – budú jej aktívnou súčasťou. Bude však pre ne vymyslený alternatívny program. V detskej zóne nájdu priestor na zábavu a možnosti na viaceré hry. Budú sa im venovať profesionálni animátori, ktorí zvládnu každé jedno detské prianie.

 Spravte Vašu svadbu nezabudnuteľnou aj pre detské osadenstvo.

Jednoduchý zábavný babysitting pre 10 detí na 2 hodiny

215.00,-€ (275.00,-€)

(2 animátorky, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, športové a tanečno-zábavné aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 30ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Tvorivý svadobný babysitting pre 10 detí na 3 hodiny

275.00,-€ (352.00,-€)

(2 animátorky, papierové tvorivé dielne prispôsobené na mieru chlapcom/dievčatám, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Na svadobný babysitting najčastejšie poskytujeme:

 • rôzne tematické tvorivé dielne
 • maľovanie na tvár
 • divadelné, hudobné a tanečné predstavenia
 • výzdobu priestorov, mobiliár a technické zabezpečenie
 • zábavné, interaktívne, tanečné a športové hry
 • nafukovacie a iné atrakcie
 • iné na základe požiadavky

Športový svadobný babysitting pre 10 detí na 3 hodiny

275.00,-€ (352.00,-€)

(2 animátorky, športová olympiáda pozostavajúca z viacerých interaktívnych a športových disciplín, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Tvorivý svadobný babysitting s hľadaním pokladu pre 10 detí na 3 hodiny

365.00,-€ (440.00,-€)

(2 animátorky, papierové tvorivé dielne prispôsobené na mieru chlapcom/dievčatám, obľúbené maľovanie na tvár, interaktívne, logické a športové disciplíny s ukrytím pokladu a vytvorením mapy strateného pokladu, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 75ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Vytvorenie individuálneho kreatívneho konceptu na mieru

Cena každého podujatia je individuálna a je závislá od počtu detí, priestoru, programu, výberu občerstvenia, počtu animátorov, výzdoby alebo iných pridaných služieb a aktivít. V prípade, že Vám vybrané balíky nevyhovujú a máte záujem o kreatívny koncept na mieru, prosím vyplňte objednávku alebo sa ozvite telefonicky, povedzte nám Vašu predstavu o svadobnom babysittingu a my Vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu a programu a radi ho prispôsobíme Vaším požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu.

Nechajte organizáciu na nás a napíšte nám viac  Napíšte nám prosím, cenovú predstavu alebo predpokladaný rozpočet, ktorý by sme mali dodržať pri vytvorení cenovej a programovej ponuky na mieru. Pokiaľ predstavu alebo limit nemáte, vytvoríme všeobecnú ponuku na základe Vami uvedených informácií.

  Napíšte nám prosím, či Vám priestor zabezpečíme alebo ním disponujete.

  Pokiaľ máte záujem o konkrétne služby, aktivity, atrakcie, mobiliár a iné, prosím napíšte nám ich.

  Správa s ostatnými informáciami (vaša predstava programu, vaše požiadavky, čo máme zabezpečiť alebo iné informácie