Blíži sa narodeninový deň Vášho dieťaťa? Chcete mu pripraviť nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu a neviete ako na to? Napíšte nám aká je Vaša predstava, čo má vasa ratolesť najradšej a my sa už postaráme o všetko ostatné.

Aký program je pre dieťa najvhodnejší?

Je to bláznivý energický športovec či skôr výtvarne nadaný umelec? Malá princezná alebo zvedavá objaviteľka?

Pri zostavovaní programu sú dôležitým faktorom záujmy dieťaťa, na základe ktorých dokážeme vytvoriť aktivity, ktoré budú deti baviť aj niekoľko hodín. Okrem záujmov je dôležité poznať aj vek detí, ktoré na oslave budú. Artlandia ponúka tvorivé dielne od jednoduchších techník až po tie náročnejšie.

Ponúkame tiež maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie, široký repertoár divadelných predstavení a ďalších umeleckých vystupujúcich, športové aktivity a olympiádu, interaktívno-zábavné hľadanie pokladu, ktoré sa tak isto dá prispôsobiť veku a požiadavkám detí.

Premýšlate nad vhodným priestorom pre detskú oslavu

Uľahčíme Vám to a radi zorganizujeme oslavu v detskom priestore izbička. V prípade záujmu, radi zabezpečíme klasickú alebo tematickú výzdobu, ktorú pred začiatkom oslavy nainštalujeme. V prípade, že máte záujem o oslavu vo vlastných priestoroch, radi prispôsobíme oslavu Vaším predstavám.

Želáte si zabezpečiť aj tematický, zdravý alebo inak špeciálny catering?

V prípade požiadavky spolupracujeme s viacerými gastro predajňami a dodávateľmi, kde Vám prichystajú chutnú tortu, sladké a slané koláčiky alebo iné zdravé občerstvenie.

S animátormi sa deti nenudia

 Zakladáme si na príjemnom prístupe a kvalitných poskytovaných službách a preto v Artlandii vyberáme tie najlepšie animátorky a animátorov s bohatými skúsenosťami s prácou s deťmi. Dbáme na to, aby boli animátorky a animátori na oslave vždy zorientovaní v programe a vedeli sa flexibilne prispôsobovať požiadavkám detí počas osláv. Cieľom agentúry je udržiavať s animátorkami a animátormi dobrý a priateľský vzťah a preniesť ho aj na prácu s deťmi. V prípade požiadavky radi zabezpeíme aj cudzojazyčne hovoriace animátorky a animátorov.

Veríme, že v pomere cena/kvalita budete viac než spokojní

Výber je na Vás. Môžete si zvoliť buď klasickú alebo špeciálnu/tematickú oslavu na mieru. Klasická oslava je zostavená z kombinácie najobľúbenejších a najčastejšie objednávaných aktivít pre deti. Program a aktivity sa dajú samozrejme meniť a dopĺňať podľa Vašich požiadaviek.

Ak máte ale záujem o špeciálnu oslavu, využite túto možnosť a nechajte nás vytvoriť pre Vaše dieťa jedinečnú a tematickú oslavu na mieru. Radi Vám tiež pomôžeme s výberom miesta, s výzdobou a zostavíme program ktorý bude na mieru ušitý pre Vaše dieťa.

Skupinová oslava narodenín alebo oslava konca školského roka

Majú vaše deti narodeniny v tom istom období a radi by ich oslávili spoločne? Končí sa školský rok a radi by ste všetkým deťom v triede pripravili rozlúčkovú párty? Dohodnite sa s ostatnými rodičmi a doprajte deťom nezabudnuteľný program plný zábavy. Napíšte nám a my pripravíme spoločný cenový a programový návrh na mieru.

Vytvorenie individuálneho kreatívneho konceptu na mieru

Cena každej oslavy je individuálna a je závislá od počtu detí, priestoru, programu, výberu občerstvenia, počtu animátorov, výzdoby alebo iných pridaných služieb a aktivít. V prípade, že máte záujem o kreatívny koncept na mieru, prosím vyplňte objednávku alebo sa ozvite telefonicky, povedzte nám Vašu predstavu o oslave a my Vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu a programu a radi ho prispôsobíme Vaším požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu.

Napíšte nám, radi pripravíme oslavu podľa vašich predstáv
  Napíšte nám, či máte záujem o priestor izbička alebo už máte zabezpečený iný priestor.

  Napíšte nám prosím, cenovú predstavu alebo predpokladaný rozpočet, ktorý by sme mali dodržať pri vytvorení cenovej a programovej ponuky na mieru. Pokiaľ predstavu alebo limit nemáte, vytvoríme všeobecnú ponuku na základe Vami uvedených informácií.

  Pokiaľ máte záujem o konkrétne služby, aktivity, atrakcie, mobiliár a iné, prosím napíšte nám ich.

  Správa s ostatnými informáciami (vaša predstava programu, vaše požiadavky, čo máme zabezpečiť alebo iné informácie

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby zabezpečenia detskej oslavy a prečítal/a som si informácie ochrany osobných údajov:

  Súhlasím so zasielaním noviniek ohľadom tábora Artlandia (max. 1x do roka) a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby pre IS Marketing:

  Súhlasím s vyhotovením fotografií na detskej oslave a ich zaslaním v elektronickej forme cez online úložisko na hore uvedený e-mail po skončení detskej oslavy. Zároveň súhlasím s použitím týchto fotografií na propagačné účely detskej eventovej agentúry Artlandia a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby so spracúvaním fotografií a videí: