Blíži sa narodeninový deň Vášho dieťaťa? Chcete mu pripraviť nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu a neviete ako na to? V Artlandii radi zorganizujeme či už kompletnú narodeninovú oslavu na mieru alebo niektorú z predpripravených balíkov. Vyberte si z ponúkaných zvýhodnených typov osláv, ktoré nájdete v sekcii  Zvýhodnené balíky osláv alebo nám povedzte aká je Vaša predstava, čo má vasa ratolesť najradšej a my sa už postaráme o všetko ostatné.

Aký program je pre dieťa najvhodnejší?

Je to bláznivý energický športovec či skôr výtvarne nadaný umelec? Malá princezná alebo zvedavá objaviteľka?

Pri zostavovaní programu sú dôležitým faktorom záujmy dieťaťa, na základe ktorých dokážeme vytvoriť aktivity, ktoré budú deti baviť aj niekoľko hodín.

Okrem záujmov je dôležité poznať aj vek detí, ktoré na oslave budú. Artlandia ponúka tvorivé dielne od jednoduchších techník až po tie náročnejšie, určené primárne pre násťročných.

Ponúkame široký repertoár divadelných predstavení poprípade interaktívne čítanie, kúzelník a ďalšie vystúpenia a atrakcie, ktoré sa tak isto dajú prispôsobiť veku a požiadavkám detí. Súčasťou každej detskej oslavy je vyhotovenie fotografií, vďaka čomu budete mať na deň oslavy krásnu spomienku.

Premýšlate nad vhodným priestorom pre detskú oslavu

Uľahčíme Vám to. Máme niekoľko overených priestorov, ktoré vám radi odporučíme. Pokiaľ máte záujem o výzdobu, radi vám zabezpečíme klasickú balónovú výzdobu a v priestoroch ktoré si zvolíte ju pred začiatkom oslavy nainštalujeme. V prípade, že máte záujem o oslavu vo vlastných priestoroch, radi sa prídeme zoznámiť s priestorom a oslavu zorganizujeme u Vás, podľa Vašich predstáv.

Želáte si zabezpečiť aj tematický, zdravý alebo inak špeciálny catering?

V prípade požiadavky spolupracujeme s viacerými gastro predajňami a dodávateľmi, kde Vám prichystajú chutnú tortu, sladké a slané koláčiky alebo iné zdravé občerstvenie.

S animátormi sa deti nenudia

Na detskú oslavu vám zabezpečíme skúsených a kvalifikovaných animátorov s viacročnými skúsenosťami s prácou s deťmi. Animátori Artlandia majú absolvovanú základnú umeleckú školu, krúžky s umeleckým zameraním, študujú na umeleckej strednej alebo vysokej škole, pracujú v umeleckom prostredí a majú vzťah k deťom bohaté skúsenosti s prácou s deťmi. Animátori sú vždy v programe oslavy zorientovaní a vedia sa flexibilne prispôsobovať požiadavkám detí počas osláv. Cieľom Artlandia je udržiavať s animátormi dobrý a priateľský vzťah a preniesť ho aj na prácu s deťmi. Artlandia zabezpečí aj cudzojazyčne hovoriacich animátorov.

Veríme, že v pomere cena/kvalita budete viac než spokojní

Výber je na Vás. Môžete si zvoliť buď klasickú oslavu alebo špeciálnu/tematickú oslavu . Klasická oslava je zostavená z kombinácie najobľúbenejších a najčastejšie objednávaných aktivít pre deti. Program a aktivity sa dajú samozrejme meniť a dopĺňať podľa požiadaviek. Ak máte ale záujem o tematickú oslavu na mieru, využite túto možnosť a nechajte nás vytvoriť pre Vaše dieťa špeciálnu oslavu na mieru. Pri tematickej oslave vám pomôžeme s výberom miesta, s výzdobou a zostavíme program ktorý bude na mieru ušitý pre Vaše dieťa. Napíšte nám e-mail s Vašimi požiadavkami a my Vám vytvoríme oslavu podľa Vašich predstáv.

Jednoduchá zábavná oslava pre 10 detí na 2 hodiny

215.00,-€ (275.00,-€)

(2 animátorky, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, športové a tanečno-zábavné aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 30ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Tvorivá detská oslava pre 10 detí na 3 hodiny

275.00,-€ (352.00,-€)

(2 animátorky, papierové tvorivé dielne prispôsobené na mieru chlapcom/dievčatám, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Športová detská oslava pre 10 detí na 3 hodiny

275.00,-€ (352.00,-€)

(2 animátorky, športová olympiáda pozostavajúca z viacerých interaktívnych a športových disciplín, obľúbené maľovanie na tvár, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 50ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Tvorivá detská oslava s hľadaním pokladu pre 10 detí na 3 hodiny

365.00,-€ (440.00,-€)

(2 animátorky, papierové tvorivé dielne prispôsobené na mieru chlapcom/dievčatám, obľúbené maľovanie na tvár, interaktívne, logické a športové disciplíny s ukrytím pokladu a vytvorením mapy strateného pokladu, prenosný reproduktor s hudbou, sprievodné zábavno-športové aktivity, koordinátor agentúry na mieste vrátane vyhotovenia, úpravy a zaslania 75ks fotografií prostredníctvom online úložiska. v cene nie je zahrnutá doprava.)

Skupinová oslava narodenín alebo oslava konca školského roka

Majú vaše deti narodeniny v tom istom období a radi by ich oslávili spoločne? Končí sa školský rok a radi by ste všetkým deťom v triede pripravili rozlúčkovú párty? Dohodnite sa s ostatnými rodičmi a doprajte deťom nezabudnuteľný program plný zábavy. Napíšte nám a my pripravíme spoločný cenový a programový návrh na mieru.

Vytvorenie individuálneho kreatívneho konceptu na mieru

Cena každej oslavy je individuálna a je závislá od počtu detí, priestoru, programu, výberu občerstvenia, počtu animátorov, výzdoby alebo iných pridaných služieb a aktivít. V prípade, že Vám ani jeden z navrhnutých typov osláv nevyhovuje a máte záujem o kreatívny koncept na mieru, prosím vyplňte objednávku alebo sa ozvite telefonicky, povedzte nám Vašu predstavu o oslave a my Vám obratom zašleme predbežný návrh rozpočtu a programu a radi ho prispôsobíme Vaším požiadavkám. V prípade využitia služieb Artlandia radi odporučíme vhodný prenájom priestorov na detskú oslavu. Tešíme sa na spoluprácu.

Napíšte nám, radi pripravíme oslavu podľa vašich predstáv
  Napíšte nám, či Vám priestor zabezpečíme alebo ním disponujete.

  Napíšte nám prosím, cenovú predstavu alebo predpokladaný rozpočet, ktorý by sme mali dodržať pri vytvorení cenovej a programovej ponuky na mieru. Pokiaľ predstavu alebo limit nemáte, vytvoríme všeobecnú ponuku na základe Vami uvedených informácií.

  Pokiaľ máte záujem o konkrétne služby, aktivity, atrakcie, mobiliár a iné, prosím napíšte nám ich.

  Správa s ostatnými informáciami (vaša predstava programu, vaše požiadavky, čo máme zabezpečiť alebo iné informácie

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby zabezpečenia detskej oslavy a prečítal/a som si informácie ochrany osobných údajov:

  Súhlasím so zasielaním noviniek ohľadom tábora Artlandia (max. 1x do roka) a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby pre IS Marketing:

  Súhlasím s vyhotovením fotografií na detskej oslave a ich zaslaním v elektronickej forme cez online úložisko na hore uvedený e-mail po skončení detskej oslavy. Zároveň súhlasím s použitím týchto fotografií na propagačné účely detskej eventovej agentúry Artlandia a prečítal/a som si súhlas dotknutej osoby so spracúvaním fotografií a videí: